coiminks

Coiminks

Esnek ambalaj mürekkepleri

Açıklama

 

Coiminks, esas olarak Esnek Ambalaj için amaçlanan malzemeler üzerinde kullanılmak üzere, geniş kapsamlı Mürekkepler, Vernikler, Astarlar ve Rotagravür ve Flekso baskı yardımcıları üretmekte ve pazarlamaktadır.

Coiminks mürekkepleri, gıda ve diğer amaçlara yönelik esnek ambalaja ilişkin muhtelif düzenlemelere tam uygunlukla, geniş kapsamlı performans ihtiyaçları ile farklı substratları mükemmel bir şekilde karşılamaktadır.

Uygulandığı
Endüstriler

coim_turkey_0017_oeneolog
coim_turkey_0011_flexible_packaging
coim_turkey_0000_x

Coiminks
Ürün Grubu

Esnek ambalaj için solvent bazlı mürekkepler

Solvent Bazlı Konsantre Esaslar (Macun) ve Teknolojik Verniklerle birlikte ya da spesifik uygulamalar için kullanıma hazır verniklerle temin edilmektedir.

Coiminks Baskı Mürekkepleri aynı zamanda, bilhassa solvent geri kazanım sistemleri için uygun, tek solvent formüllü (Etil Asetat) olarak da temin edilebilmektedir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Esnek ambalaj için su bazlı mürekkepler

Su Bazlı Konsantre Esaslar (Macun) ve Teknolojik Verniklerle birlikte ya da spesifik uygulamalar için kullanıma hazır verniklerle temin edilmektedir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Astarlar

Baskı substratları üzerinde mürekkep tutunmasını iyileştirmek için aynı performansları uygulamaktadır. Bu gruptaki ürünler, solvent ya da su bazlı olabilmektedir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Üst Baskı Vernikleri

Kaygan karakteristikler ile malzeme yüzeylerinin değiştirilerek parlak/opak bir etki sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu gruptaki ürünler, solvent ya da su bazlı olabilmektedir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Isıl Yapıştırmalı Vernikler

Kağıt, plastik filmler ve alüminyum gibi farklı substratlar üzerinde ve farklı malzemeler üzerinde sızdırmazlık malzemesi olarak uygulanabilmektedir. Çeşitli uygulama ihtiyaçlarının karşılanması için farklı kimyasal niteliklere sahip formülasyonlar sunulmaktadır. Bu gruptaki ürünler, solvent ya da su bazlı olabilmektedir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar