exter_s600

Exter S 600

Teneke/bobin kaplama için doymuş polyesterler

Açıklama

Exter S 600 grubu, özellikle metal ambalaj için olmak üzere, kaplama ve verniklerin formülasyonu için uygun, gerek solvent bazlı gerekse suyla indirgenebilir, yağsız, doymuş polyesterlerden oluşmaktadır.

Coim, araştırma ve geliştirme laboratuvarında edindiği uzmanlık sayesinde, ahşap vernikler, endüstri ve çivi kaplamalar gibi uygulamalar için uygun EXTER S 600 grubu ürünlerin formülasyonunu da oluşturabilmektedir.

 

Uygulandığı
Endüstriler

coim_turkey_0001_coatings

Exter S 600
Ürün Grubu

Teneke ve Bobin Kaplamaları

EXTER S 600 grubu, çeşitli metal ambalajlara yönelik kaplama formülasyonları için uygun kapsamlı bir ürün çeşidinden oluşmaktadır. EXTER S 600 grubunda, bilhassa alüminyum ve teneke levha üzerinde kullanım için, gıda ve ilaç kaplamalara yönelik polyesterler bulunmaktadır. EXTER S 600 ürün grubunun ana uygulamaları, tüpler ve aerosoller, iç kaplamalar, mürekkepler ve 2 ya da 3 parça tenekeler için taban kaplama/üst kaplamalardır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Ahşap

EXTER S 600 grubunda, ahşap sektörüne yönelik PU boyaları ile vernikleri formülasyonları için uygun ürünler bulunmaktadır. EXTER S 600 ürün grubu, üstün kalitede çok parlak kaplamaların formülasyonları için uygun, mükemmel yüzey dayanımı ve sertliğine sahip yağsız polyesterler sunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Endüstri

EXTER S 600 grubunda, sektöre yönelik PU boyaları ile vernikleri formülasyonları için uygun ürünler bulunmaktadır. EXTER S 600 ürün grubu, yüksek kalitede kaplamaların formülasyonları için uygun, mükemmel yapışkanlık, esneklik ve yüzey sertliğine sahip yağsız polyesterler sunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Çivi kaplamalar

EXTER S 600 grubunda, özellikle nitro bazlı çivi kaplamaların formülasyonuna yönelik ürünler bulunmaktadır. Bu ürün grubunda, açık ve pigmentli kaplamaların formülasyonuna yönelik yapışma promoterleri ve polyesterleri bulunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar