glicexter

Glicexter

Vernikler için gliseroftalik reçineler

Açıklama

 

GLICEXTER grubu, solvent bazlı vernikler ve emayelerin üretilmesi için kullanılan alkid reçinelerden oluşmaktadır. Glicexter grubu polimerlerin ana uygulama alanları, sektör, ahşap vernikleme, inşaat ve yol işaretlemeleri için kaplama ürünleridir.

GLICEXTER ürünleri, polimer yağı içeriği esası üzerinden, kısa, orta, uzun ve modifiye yağ reçineleri alt gruplarına ayrılmaktadır.

 

Uygulandığı
Endüstriler

coim_turkey_0001_coatings

Glicexter
Ürün Grubu

Kısa Yağ

%45 seviyesini aşmayan yağ içeriğine sahip GLICEXTER grubu ürünler. GLICEXTER grubu ürünler arasında, yol işaretleri ile metal substratların boyanmasına yönelik PU ya da nitro ahşap vernikler veya tek bileşenli kaplamaların formülasyonu için uygun reçineler bulunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Orta Yağ

%45 ila %55 seviyesini aşmayan yağ içeriğine sahip GLICEXTER grubu ürünler.
GLICEXTER grubu ürünler arasında, endüstri ve inşaat sektörüne yönelik tek bileşenli kaplamaların formülasyonu için uygun reçineler bulunmaktadır. Aynı zamanda, dolgulu çift bileşenli ahşap astarların formülasyonuna yönelik spesifik ürünler de bulunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Uzun Yağ

%45 seviyesinin üzerinde yağ içeriğine sahip GLICEXTER grubu ürünler.
GLICEXTER grubu ürünler arasında, endüstri ve inşaat sektörü ile dekoratif boyalara yönelik solvent bazlı sentetik emayelerin formülasyonu için uygun reçineler bulunmaktadır. Aynı zamanda, metal ambalaj ve mürekkep formülasyonuna ilişkin spesifik ürünler de bulunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Modifiye reçineler ve yağlar

GLICEXTER ürün grubunda aynı zamanda, elektrik yalıtımlı kaplamaların üretimi için poliüretan reçineler de sunulmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar