ısoexter

Isoexter

Sert poliüretan köpükler için polioller

Açıklama

 

ISOEXTER grubu, sert poliüretan yalıtım köpüklerinin üretiminde kullanılmakta olan polyester polioller, polieter polioller ve sistemlerden oluşmaktadır.

Bu gruptaki ürünler, köpük üretimindeki kolay işlenme özelliği ile mükemmel mekanik, yangın dayanımı ve termal yalıtım özelliklerini bir araya getirmektedir.

Uygulama alanları, yalıtım panelleri (sürekli ve süreksiz), aletler, blok köpükler, tek bileşenli köpükler (OCF), spreyler ve imitasyon ahşaplardır.

ISOEXTER grubu, 3 alt gruba ayrılmaktadır: Isoexter (polyester polioller), Isoter (polieter polioller) ve Isoexter V (poliüretan sistemler).

 

Uygulandığı
Endüstriler

coim_turkey_0018_building
coim_turkey_0013_wood_imitation
coim_turkey_0010_insulation

Isoexter
Ürün Grubu

Isoexter

Bu ürün grubunda, mükemmel yangın dayanımına sahip sert poliüretan köpükler ile PIR üretimine yönelik alev gerektirici katkı maddelerinde kullanımda indirgemeye olanak sağlayan polyester polioller bulunmaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Isoexter V

Isoexter V ürünleri, sert poliüretan köpüklerin üretimi için Isocom izosiyanatlarla birlikte kullanılmak üzere tasarlanan poliüretan sistemlerdir. Bu ürünler, kullanıma hazır olarak ya da ayrı bir katalizör paketi ve üfleme alanı ile birlikte tedarik edilebilmektedir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar

Isoter

Isoter ürün grubu, iyi mekanik direnç ile boyutsal stabilite karakteristiklerine sahip sert yalıtım köpükleri için poliüretan sistemlerin hazırlanmasına yönelik olarak kullanılan, propilen oksitten üretilen polieter poliollerden oluşmaktadır.  Isoter polieter polioller, Isoexter polyester polioller ile uyumludur ve bundan dolayı her iki grubun karakteristiklerinin bir arada kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar