urexter

Urexter

Mikrogözenekli poliüretan sistemleri için prepolimerler ve polioller

Açıklama

UREXTER grubu, polyester bazlı mikrogözenekli poliüretan sistemleri sistemlerinden oluşmaktadır. Bu sistemler, döküm ya da enjeksiyon kalıp yöntemiyle, ayakkabı sektöründe taban üretimi için imal edilmektedir.

UREXTER sistemleri, eşsiz poliüretan özellikleri sayesinde, iyi aşınma direnci ile birlikte hafiflik ve konfor dahil olmak üzere, ayakkabı sektörünün temel gerekliliklerini karşılamaktadır.

Üst seviyede çok yönlülüğe sahip UREXTER grubu formülasyonları, güvenlik, moda, spor ve teknik parça piyasalarının değişen gerekliliklerini karşılamak üzere uyarlanabilmektedir.

 

Uygulandığı
Endüstriler

coim_turkey_0021_automotive
coin_turkey_footwear_box_icon_min

Urexter
Ürün Grubu

Güvenlik

Güvenlik piyasasına yönelik sistemler bilhassa, antistatik özellikler ile yağ ve solvente karşı dayanıklılığın, mükemmel aşınma direnci, konfor ve dayanıklılık ile tamamlandığı, koruyucu ayakkabılar üretiminde kullanılmaktadır. 

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar


Moda

Moda pazarına yönelik sistemler, bilhassa günlük ve moda giysilerin üretiminde kullanılmaktadır. Kilit özellikleri, mükemmel çok yönlülük ve tasarım özgürlüğüyle birlikte, bu sektöre yönelik taban ve ayakkabı üretimi için ideal bir kombinasyon sağlayan, hafiflik, tutunma düzeyi, konfor, aşınma direnci ve soğuk bükülme dayanıklılığıdır.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar


Spor

Spor piyasasına yönelik sistemler, bilhassa spor ayakkabıların tabanlarının üretiminde kullanılmaktadır. Karşılamakta oldukları spesifik gereklilikleri, mekanik özelikleri, hafiflik, mükemmel hidroliz direnci ile bükülme dayanıklılığıdır. Bu karakteristiklerin üstün kombinasyonuyla bu ürün grubu piyasa için bir referans noktası oluşturmaktadır. Urexter grubu, diğer poliüretan sistemlerin aksine, ayakkabı üretimi için kullanılan diğer malzemelerle mükemmel bir bağlantı sağlar.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar


Teknik bileşenler

Üstün mekanik özellikleri, çok farklı tasarım çözümlerine kolaylıkla uyum sağlayabilmesi ve yüksek verimliliği ile poliüretan mükemmel seviyede çok yönlü kullanım olanağı sunmaktadır. Urexter, bu karakteristikleri, aynı zamanda ayakkabı sektörünün dışında da kullanılmaktadır. COIM, örneğin, tamponlar ve motosiklet giysilerinde kullanıma yönelik kişisel koruma sistemlerinde uygulama alanına sahip spesifik sistemler geliştirmiştir.

Ürünün kullanımın uygun olduğu alanlar